trarenfrde

Saç Ekimi

Kullanım Şartları

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Kullanım Şartları
Sitemizin kullanım şartlarını ileride okumuş veya okumamış olmanızdan kaynaklanabilecek her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden www.aksarayjoyhair.com web sitesi hiçbir şekilde hukuki veya cezai sorumluğu kabul etmemektedir.

www.aksarayjoyhair.com internet web sitesinde yayınlanan tüm içerikler, görseller, yazılar, videolar tamamen bilgilendirme amacı taşıyarak hazırlanmış olup, site sahibi hiçbir yasal ve hukuki süreçten sorumlu tutulamaz.

www.aksarayjoyhair.com internet sitesi hüküm ve şartlarını dilediği zaman hiçbir yere haber verme durumunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme, güncelleme ve silme hakkına sahiptir. Site içeriğinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu, yeterliliği, güncelliğini doğrulayacak hiçbir garanti verilmemektedir.

www.aksarayjoyhair.com web sitesinin kullanımı sonucunda doğabilecek maddi, manevi, müsbet zararlardan dolayı hiçbir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Siteye girmeden önce yukarıda belirtilen tüm uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz tarafınızca kabul edilmekte olup her hangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep neticesinde yazılı bulunan tüm ibareleri siteye giren kişi ve kuruluşlar tarafından kabul ve taahhüt edilmiş olarak sayılacaktır.